| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 70.425 – 73.038mm |
| Lengte | 17.40mm |
| Maximale dikte | 2.508mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 60,00mm |
| Lengte verpakking | 298,00mm |
| Gewicht verpakking | 516.00g |
| Verpakking Breedte | 115,00mm |