| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 59.792 – 62.014mm |
| Lengte | 25.91mm |
| Maximale dikte | 1.991mm |
| Schacht | 57.983 – 57.996mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 31,00mm |
| Lengte verpakking | 250,00mm |
| Gewicht verpakking | 370.00g |
| Verpakking Breedte | 98,00mm |