| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 67.512 – 70.018mm |
| Lengte | 18.60mm |
| Maximale dikte | 2.516mm |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 149.69g |
| Verpakking Breedte | 292,10mm |
| Schacht | 63.470 – 63.495mm |
| Merk | King Bearings |