| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 61.725 – 64.018mm |
| Lengte | 20.00mm |
| Maximale dikte | 2.007mm |
| Schacht | 54.976mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 27,00mm |
| Lengte verpakking | 229,00mm |
| Gewicht verpakking | 286.00g |
| Verpakking Breedte | 108,00mm |