| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 54.701 – 56.736mm |
| Lengte | 20.60mm |
| Maximale dikte | 1.841mm |
| Schacht | 54.976mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 54,00mm |
| Lengte verpakking | 187,00mm |
| Gewicht verpakking | 328.00g |
| Verpakking Breedte | 112,00mm |