| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 52.085 – 54.023mm |
| Lengte | 19.86mm |
| Maximale dikte | 1.999mm |
| Schacht | 67.269 – 67.292mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 457,20mm |
| Gewicht verpakking | 122.47g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |