| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 56.904 – 59.019mm |
| Lengte | 19.90mm |
| Maximale dikte | 2.002mm |
| Schacht | 54.976 – 54.999mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 55,00mm |
| Lengte verpakking | 185,00mm |
| Gewicht verpakking | 332.00g |
| Verpakking Breedte | 112,00mm |