| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 66.554 – 69.014mm |
| Lengte | 25.88mm |
| Maximale dikte | 1.994mm |
| Schacht | 64.986 – 65.001mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 62,00mm |
| Lengte verpakking | 294,00mm |
| Gewicht verpakking | 558.00g |
| Verpakking Breedte | 117,00mm |