| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 54.993 – 57.038mm |
| Lengte | 19.00mm |
| Maximale dikte | 2.504mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 65,00mm |
| Lengte verpakking | 293,00mm |
| Gewicht verpakking | 478.00g |
| Verpakking Breedte | 115,00mm |