| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 69.830 – 72.420mm |
| Lengte | 22.61mm |
| Maximale dikte | 2.452mm |
| Schacht | 69.809 – 69.830mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 749,30mm |
| Gewicht verpakking | 195.04g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |