| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 0.000 – 60.013mm |
| Lengte | 18.600mm |
| Maximale dikte | 2.499mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 59,00mm |
| Lengte verpakking | 295,00mm |
| Gewicht verpakking | 632.00g |
| Verpakking Breedte | 115,00mm |