| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 62.705 – 65.034mm |
| Lengte | 21.70mm |
| Maximale dikte | 2.496mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 63,00mm |
| Lengte verpakking | 294,00mm |
| Gewicht verpakking | 600.00g |
| Verpakking Breedte | 116,00mm |