| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 62.698 – 65.019mm |
| Lengte | 24.94mm |
| Maximale dikte | 2.494mm |
| Schacht | 59.972 – 57.450mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 64,00mm |
| Lengte verpakking | 295,00mm |
| Gewicht verpakking | 716.00g |
| Verpakking Breedte | 118,00mm |