| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 61.402 – 63.675mm |
| Lengte | 25.40mm |
| Maximale dikte | 1.827mm |
| Schacht | 59.959 – 59.972mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 59,00mm |
| Lengte verpakking | 188,00mm |
| Gewicht verpakking | 362.00g |
| Verpakking Breedte | 112,00mm |