| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 46.922 – 48.671mm |
| Lengte | 22.40mm |
| Maximale dikte | 1.819mm |
| Schacht | 44.961 – 44.973mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 99.79g |
| Verpakking Breedte | 292,10mm |