| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 49.191 – 51.024mm |
| Lengte | 15.30mm |
| Maximale dikte | 1.500mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 54.43g |
| Verpakking Breedte | 292,10mm |