| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 48.248 – 50.046mm |
| Lengte | 16.50mm |
| Maximale dikte | 1.504mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 23,00mm |
| Lengte verpakking | 225,00mm |
| Gewicht verpakking | 174.00g |
| Verpakking Breedte | 107,00mm |