| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 53.599 – 53.622mm |
| Lengte | 19.568mm |
| Maximale dikte | 1.786mm |
| Schacht | 49.972 – 49.992mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 54,00mm |
| Lengte verpakking | 188,00mm |
| Gewicht verpakking | 326.00g |
| Verpakking Breedte | 111,00mm |