| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type materiaal | Chrome Silicon |
| Maximale pin diameter | 4.135in |
| Maximale pin diameter Alt | 141224mm |
| Minimum pin diameter | 0.556in |
| Minimum pin diameter Alt | 138684mm |
| Dikte | 0.546in |
| pa_type | Wire Lock |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |