| Gewicht | 0.1 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Type rand | Chamfered |
| Lengte | 2.500in |
| Type materiaal | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Buitendiameter | .866in |
| Buitendiameter Alt | 21.9964mm |
| Serie | 95 Series |
| Wanddikte | 0.150in |
| Wand Type | Tapered |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564008527 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 26,00mm |
| Lengte verpakking | 80,00mm |
| Gewicht verpakking | 106.00g |
| Verpakking Breedte | 27,00mm |