| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type materiaal | Carbon Steel |
| Maximale pin diameter | .063in |
| Maximale pin diameter Alt | 210312mm |
| Minimum pin diameter | 0.828in |
| Minimum pin diameter Alt | 198628mm |
| Dikte | 0.782in |
| pa_type | Spiro Lock |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564006400 |
| Afbeelding Info | These images are representative |