
€281.65
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564213754 |
| Boring - Standaard | 74.00mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.2 |
| Diameter zuigerpengat | 17.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 4XV-11631-10-00 |
| Piston Ring Part # | No rings included, use OEM ringset ! |
| Piston Pin Part # | JE-669-2050-11-52C |
| Circlip Part # | JE-669-050-MW |
| Type gebouw | Build on Demand |