
€334.17
| Gewicht | 0.308 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 97.00mm |
| Boring - Overmaat | +2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 470cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564213884 |
| Hoogte verpakking | 94,00mm |
| Lengte verpakking | 159,00mm |
| Gewicht verpakking | 576.00g |
| Verpakking Breedte | 140,00mm |