
€362.37
| Gewicht | 0.38 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 673cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564213204 |
| Hoogte verpakking | 96,00mm |
| Lengte verpakking | 155,00mm |
| Gewicht verpakking | 668.00g |
| Verpakking Breedte | 140,00mm |