
€276.13
| Gewicht | 0.246 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.7:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1299cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564212535 |
| Hoogte verpakking | 125,00mm |
| Lengte verpakking | 165,00mm |
| Gewicht verpakking | 498.00g |
| Verpakking Breedte | 164,00mm |