| Gewicht | 0.375 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 650cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564185990 |
| Hoogte verpakking | 93,00mm |
| Lengte verpakking | 150,00mm |
| Gewicht verpakking | 674.00g |
| Verpakking Breedte | 140,00mm |