
€362.37
| Gewicht | 0.254 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.8:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 449cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564203106 |
| Hoogte verpakking | 95,00mm |
| Lengte verpakking | 154,00mm |
| Gewicht verpakking | 498.00g |
| Verpakking Breedte | 140,00mm |