
€303.59
| Gewicht | 0.225 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1340cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564018786 |
| Hoogte verpakking | 121,00mm |
| Lengte verpakking | 164,00mm |
| Gewicht verpakking | 470.00g |
| Verpakking Breedte | 163,00mm |