
€1,156.40
| Gewicht | 0.307 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 29.59mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.8:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.01-mm |
| Volume koepel | 10.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3248 |
| Merk | JE |