
€1,156.40
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 29.67mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.3:1 |
| Volume koepel | -9.2cc |
| Hoogte verpakking | 142,00mm |
| Lengte verpakking | 268,00mm |
| Gewicht verpakking | 2208.00g |
| Verpakking Breedte | 153,00mm |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8250XX |
| Merk | JE |