
€1,156.40
| Gewicht | 0.344 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 29.85mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.6:1 |
| Volume koepel | 0.9cc |
| Hoogte verpakking | 143,00mm |
| Lengte verpakking | 269,00mm |
| Gewicht verpakking | 2154.00g |
| Verpakking Breedte | 155,00mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3268 |
| Dekruimte | 0,10-mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Merk | JE |