
€1,156.40
| Gewicht | 0.338 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.50mm |
| Compressie Hoogte | 29.85mm |
| Volume koepel | 0.9cc |
| Dekruimte | 0,10-mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.6:1 |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8250XX |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Merk | JE |