
€1,577.92
| Gewicht | 0.353 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 42.40mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.4 |
| Volume koepel | FTcc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3209 |
| Merk | JE |