
€1,156.40
| Gewicht | 0.274 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | 3.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.0:1 |
| Dekruimte | 0.50-mm |
| Volume koepel | -4.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3189 |
| Merk | JE |