
€1,262.34
| Gewicht | 0.464 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 105.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 36.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.9:1 |
| Dekruimte | 0.21-mm |
| Volume koepel | -28.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 24.00mm |
| Ringset inbegrepen | J750F1-4135-5 |
| Merk | JE |