
€1,893.52
| Gewicht | 0.371 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 32.28mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.3:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -16.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG5001-3780 |
| Merk | JE |