
€1,156.40
| Gewicht | 0.268 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 78.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 32.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.8:1 |
| Volume koepel | 2.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 18.00mm |
| Ringset inbegrepen | JC3001-3091 |
| Merk | JE |