
€1,734.60
| Gewicht | 0.424 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 94.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 45.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.8:1 |
| Volume koepel | -4.9 FTcc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3701 |
| Merk | JE |