
€1,156.40
| Gewicht | 0.314 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.50mm |
| Boring - Overmaat | 2.50mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 28.83mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.12-mm |
| Volume koepel | -9.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3484 |
| Beroerte | 92.00mm |
| Merk | JE |