
€1,156.40
| Gewicht | 0.32 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 32.36mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.6:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.34-mm |
| Volume koepel | -2.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3405 |
| Merk | JE |