
€2,524.69
| Gewicht | 0.374 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 27.51mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Dekruimte | 0.17-mm |
| Volume koepel | 4.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 9200XX |
| Merk | JE |