
€2,524.69
| Gewicht | 0.35 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 31.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Volume koepel | -5.01cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3622 |
| Merk | JE |