
€1,156.40
| Gewicht | 0.28 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 28.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1/9.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.30-mm |
| Volume koepel | -13.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3366 |
| Lengte stang | 156.00mm |
| Beroerte | 100.00mm |
| Merk | JE |