
€1,734.60
| Gewicht | 0.304 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 31.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 1.30-mm |
| Volume koepel | -7.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3189 |
| Merk | JE |