
€7.76
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Axiale hoogte | 1/16in |
| Boring - Werkelijk | 4.010in |
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 101.84mm |
| Coating | Phosphate |
| Land van herkomst | USA |
| Dossier Fit | NO |
| Type materiaal | Iron |
| Radiale breedte | 0.187in |
| Vorm | Tapr DWall Rev |
| pa_type | IPT |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |