
€49.23
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.175in |
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 106.03mm |
| Coating | Phosphate |
| Dossier Fit | NO |
| Type materiaal | Ductile Iron |
| Radiale breedte | 0.126in |
| Vorm | Napr BCut Ntral |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |