| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 98.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.0mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.858in |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.5mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 0.128in |
| Ringset - Tweede type | IPA |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 0.171in |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |