
€73.63
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 104.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.00mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.25mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.50mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 4.39mm |
| Ringset - Tweede type | IPA |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.73mm |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | JE |
| Hoogte verpakking | 23,00mm |
| Lengte verpakking | 133,00mm |
| Gewicht verpakking | 54.00g |
| Verpakking Breedte | 127,00mm |