| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 102.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 4.0mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 4.016in |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.5mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 0.160in |
| Ringset - Tweede type | IPA |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.20mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 0.175in |
| Ringset - Top Type | CUS |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 18,00mm |
| Lengte verpakking | 108,00mm |
| Gewicht verpakking | 60.00g |
| Verpakking Breedte | 109,00mm |