| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Ringset - Olie ashoogte | 2.00mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 3.25mm |
| Ringset - Olietype | CUS |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 3.30mm |
| Ringset - Tweede type | DPA |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.00mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 3.00mm |
| Ringset - Top Type | SNR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564456229 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |